ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2015-12-04

На порядку денному — актуальні питання гідрологічного режиму та санітарного стану Сіверського Дінця

Сев дон3 грудня в м. Слов’янську відбулась робоча нарада з питань відновлення та підтримання гідрологічного режиму та санітарного стану ріки Сіверський Донець.

В нараді, яку провів заступник голови Донецької облдержадміністрації Владислав Лаврик, взяли участь керівники профільних департаментів облдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, комунальних підприємств та проектно – вишукального інституту.

Під час наради було розглянуто 2 робочих проекти з відновлення та підтримання гідрологічного режиму та санітарного стану річки Сіверський Донець на ділянках від межі Харківської і Донецької областей до Райгородської греблі та до місця забору в канал Сіверський Донець – Донбас». Присутні розглянули можливість впровадження цих проектів у 2016 році. 

Реалізація заходів, передбачених проектами, забезпечить підвищення пропускної здатності русла ріки, в тому числі в місці питного водозабору в канал Сіверський Донець-Донбас – основного джерела водопостачання області, та сприятиме поліпшенню якості вод і сталому забезпеченню потреб населення та галузей економіки Донецької області у воді.