ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-01-29

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ — ПИТАННЯ ВПРОВАДЖЕННЯ РОЗДІЛЬНОГО ЗБОРУ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

326 січня в Краматорську директор департаменту екології та природних ресурсів Сергій Натрус провів нараду з керівниками та фахівцями-екологами міських рад, райдержадміністрацій,  ОТГ області з питань впровадження роздільного збору побутових відходів.

Виконання заходів з організації у населених пунктах роздільного збирання побутових відходів передбачено Програмою поводження з відходами в Донецькій області на 2016-20120 роки.1

В ході наради були обговорені оптимальні технологічні схеми роздільного збирання, питання забезпечення контейнерами у населених пунктах.

Крім того, присутні поділилися позитивним досвідом впровадження роздільного збору побутових відходів. Тут Сергій Натрус відзначив чітко налагоджену роботу у м. Вугледар, завдякі чому місту вдалося реально зекономити кошти. Задовільними є результати у м. Добропілля та у Добропільському районі. Негативні показники у містах Костянтинівка, Дружківка, Слов’янськ, в Олександрівському районі.

За підсумками наради було прийнято відповідні рішення, встановлені терміни їх виконання. Ці питання департамент постійно триматиме на контролі.

5 4 2