ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2015-09-30

Нагородили юні таланти

30 вересня відбулось урочисте нагородження переможців ІХ регіонального конкурсу дитячої та юнацької творчості «Сіверський Донець – очима молоді», що проходив в рамках святкування Дня Сіверського Дінця–2015.

Конкурс відбувся під гаслом: «Сіверський Донець – спільна справа влади і громади». Його організаторами виступили Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» за підтримки місцевих органів самоврядування та за участі Краматорської міської громадської організації «Фонд розвитку громади». Департамент екології та природних ресурсів теж не залишився осторонь, посприявши проведенню цього цікавого та корисного заходу з фонду охорони навколишнього середовища.
В ході урочистостей юні таланти привітав заступник голови Донецької облдержадміністрації Владислав Лаврик.
Цього року було нагороджено більш ніж 80 учасників, і гості заходу не скупилися на слова подяки та підтримки для них, адже роботи дійсно визвали захоплення. Переможцям були вручені дипломи, збірники екологічної енциклопедії, сертифікати на кінні прогулянки та солодкі призи.
Нам хотілося б ще раз висловити слова вдячності дітям, їх батькам та педагогам за море задоволення і позитивних емоцій, а також Сіверсько-Донецькому басейновому управлінню водних ресурсів за чудову ініціативу, виховання у молодому поколінні любові до рідного краю, розуміння необхідності збереження і відродження водних ресурсів.
Нехай цей та інші подібні конкурси стануть доброю традицією, а ми зі свого боку будемо це підтримувати.

http://www.sdbuvr.slav.dn.ua/UA/_frame.htm

1 2 3 4 5 IMG_6382 IMG_6383 IMG_6384