ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2015-10-08

Науково-практична конференція «Сіверський Донець – спільна справа влади і громади»

12068801_185738861759128_2687341280756964343_o8 жовтня 2015 року в рамках заходів з відзначення Дня Сіверського Дінця — 2015 за підтримки Донецької обласної державної військово-цивільної адміністрації та сприяння Державного агентства водних ресурсів України в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбулась науково-практична конференція «Сіверський Донець – спільна справа влади і громади».

В конференції взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, зокрема, Держводагентства України, обласних державних адміністрацій, місцевих органів самоврядування, обласних та регіональних контролюючих органів, провідних наукових установ та організацій, керівники та відповідальні особи підприємств-водокористувачів Харківської, Донецької та Луганської областей, представники навчальних закладів, громадських організацій та ЗМІ.

В рамках науково-практичної конференції було підписано Угоду про співробітництво між Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів та Комунальним позашкільним навчальним закладом «Київська Мала академія наук учнівської молоді».IMG_5125 (1)

Подяками Сіверсько-Донецького БУВР було відзначено 15 посадових осіб, профільних фахівців, науковців, освітян, представників громадськості та ЗМІ за вагомий особистий внесок у справу охорони, раціонального використання і відтворення водних ресурсів, наукові дослідження і розробку проектів, проведення громадських екологічних заходів та поширення знань про головну водну артерію Східної України – р. Сіверський Донець. В числі нагороджених і директор Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Сергій НАТРУС. Подяку від імені Сергія Петровича отримав його заступник Олександр Лихач.

4Інформаційні матеріали до Дня Сіверського Дінця — 2015 були видані за підтримки Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього середовища зусиллями колективу регіональної газети «Екологія промислового краю». Також матеріали для учасників конференції надала Всеукраїнська екологічна ліга.

 

3