ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-01-27

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ «БІОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ВИНАХІДНИЦТВО»

25 січня в м. Краматорськ фахівці департаменту Андрій Зуяков  та Ганна Височина взяли участь у суддівській колегії обласної науково-практичної конференції учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво», яка була організована Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром.

На практичну конференцію було надано 87 наукових робіт учнів та учнівської молоді з усіх куточків області. Після пленарного засідання учасники конференції працювали у п’яти секціях. Під час конференції можна було відвідати заняття гуртків РОБОТОТЕХНІКИ Краматорського НВК, пограти в екологічні ігри у ЕКОКАЗИНО, провести хімічні дослідження продуктів харчування у мобільні хімічній лабораторії ДДМА, помилуватися виставкою робіт та відвідати майстер-класи від працівників СЮТ, переглянути мікропрепарати тканин тварин.

Переможці та призери обласної науково-практичної конференції учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво» отримали грамоти Донецького обласного еколого-натуралістичного центру та пам’ятні подарунки від департаменту та гостей заходу.

В ході конференції юними науковцями було продемонстровано велику кількість наукових проєктів, нестандартних рішень екологічних проблем, методів екологічного моніторингу та технічних новацій. Сподіваємося, що з таким науковим потенціалом ми можемо розраховувати на величезну підтримку у вирішенні актуальних екологічних проблем та широке розповсюдження серед населення природоохоронних знань.