ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-12-27

НОВУ СПЕЦІАЛІЗОВАНУ ТЕХНІКУ, ПРИДБАНУ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ОБЛАСНОГО ФОНДУ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА, ВРУЧИЛИ МІСТАМ, ОТГ ТА ПІДПРИЄМСТВАМ РЕГІОНУ

26 грудня 2019 року голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної  адміністрації Павло Олександрович Кириленко урочисто вручив ключі від нової спеціалізованої техніки, що закуплена в рамках реалізації Програмних заходів обласного фонду охорони навколишнього та природного середовища на 2019 рік.

Всього придбано 16 одиниць техніки загальною вартістю понад 38 млн. гривень, серед яких 5 малих лісопатрульних комплексів, 5 сміттєвозів з боковим завантаженням, 2 самоскида МАЗ із заднім розвантаженням, 3 колісних ковшових екскаваторів-навантажувачів Hyundai H940S та одна пересувна екологічна лабораторія (пересувний пост) спостереження по визначенню якості води на базі автомобіля Ford Тransit.

Отримали ключі від техніки з рук очільника області:

  • РЕВА Олексій Олександрович — Бахмутський міський голова;
  • ПАНКОВ Андрій Вікторович — Краматорський міський голова;
  • ВЕСЬОЛКІН Володимир Юрійович — керівник військово цивільної адміністрації смт Зайцеве Бахмутського району;
  • ПРИЛИПКО Олег Павловичкерівник військово цивільної адміністрації с. Широкине та с. Бердянське Волноваського району;
  • ДАВИДОВ Сергій Дмитрович – Костянтинівський міський голова;
  • СУЩЕНКО Ірина Вячеславівна — секретар Покровської міської ради;
  • КУЧЕРІНЕНКО Володимир Миколайович — Шахівський сільський голова;
  • ПРИЙМАЧУК Сергій Іванович — директор НПП «Святі гори»;
  • ПРИХОДЬКО Олексій Борисович — директор ДП «Лиманське лісове господарство»;
  • ТАХТАРОВ Ігор Васильович — директор КП «Дирекція з капітального будівництва адміністративних і житлових будівель»;

Пересувна лабораторія буде використовуватись спільно департаментом екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації та фахівцями лабораторії моніторингу вод та грунтів Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів. Встановлене на базі автомобіля Ford Тransit лабораторне обладнання дозволятиме оперативно контролювати кількісні та якісні показники води по забруднюючим хімічним речовинам, електропроводності, розчиненому кисню (можливе застосування для проведення вимірів якості стічних вод, якості води після очисних споруд, аварійним скидам та інше) безпосередньо біля місця відбору, що дозволить своєчасно надавати інформацію для вжиття заходів оперативного реагування органам місцевого самоврядування та іншим органам влади.

Оновлена ​​матеріально-технічна база ще довго буде служити і приносити користь. Малий лісопатрульний комплекс просто незамінний завдяки своїй швидкості, маневреності та можливості дуже швидко відреагувати на осередки займання. І в разі потреби він може дуже швидко проїхати до місця загоряння перед прибуттям основних сил ДСНС. Решта техніки, яку передали містах області також буде працювати на благо народу і міст. Це сміттєвози з боковим завантаженням, самоскиди МАЗ із заднім розвантаженням, колісни ковшови екскавати-навантажувачі Окремо хочу відзначити пересувну екологічну лабораторію (пересувний пост) спостереження за визначенням якості води, на який ми так довго чекали.З його появою, збільшиться не тільки географія виміру проб води, але і швидкість обробки, яка так потрібна для оперативності реагування.

Опубліковано Сергеєм Натрусом Пʼятниця, 27 грудня 2019 р.