ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-11-21

ОБЛАСНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ОСВІТНЬО-ВИХОВНОГО ЗАХОДУ «ЕКОЛОГІЧНИМИ СТЕЖКАМИ РІДНОЇ УКРАЇНИ».

22-24 листопада 2016 року у Святогірську відбудеться обласна конференція за результатами освітньо-виховного заходу «Екологічними стежками рідної України».

Освітньо-виховний захід «ЕКОЛОГІЧНИМИ СТЕЖКАМИ РІДНОЇ УКРАЇНИ» стартував на осінніх канікулах. Він проводиться під егідою департаменту екології та природних ресурсів і департаменту освіти і науки  Донецької облдержадміністрації за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Метою цього заходу є пропаганда охорони навколишнього середовища, розвиток в учнівської та студентської молоді екологічної свідомості, патріотизму, любові до рідного краю, поваги до народних звичаїв, традицій і культурних цінностей, формування сучасного світогляду з питань збереження природи, залучення суспільства та громадськості до планування та реалізації заходів щодо збереження природних та краєзнавчих багатств країни.

В ході проведення заходу в еколого-краєзнавчу експедицію до Національних природних парків України, які розташовані на території Львівської, Івано-Франківської та Волинської областей, з 21 по 28 жовтня 2016 року вирушили вихованці Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді. А з 22 по 31 жовтня 2016 року вихованці Донецького обласного еколого-натуралістичного центру гостили у своїх колег на Закарпатті. Юні любителі природи відвідали значні пам’ятки природи, історії та культури цих регіонів, провели природознавчі дослідження, поспілкувалися з ровесниками-однодумцями, поділилися досвідом. Всього  у заході взяли участь більше 160 осіб.

Незабутні враження гуртківців послужать основою для виступів на обласній конференції «Екологічними стежками рідної України – очима молоді». Програма конференції включає загальне пленарне засідання, роботу по тематичним секціям «Фауна національних природних парків України», «Навколишнє природне середовище та рослинність національних природних парків України», «Етно-культурні регіональні особливості України», «Екотуризм: його можливості та ресурси». Учасники конференції також завітають з екскурсією до Національного природного парку «Святі гори».

За підсумками конференції буде видано альманах.