ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-12-05

ОСОБЛИВІ КНИГИ — ОСОБЛИВИМ ДІТКАМ

5 грудня голова Донецької облдержадміністрації, керівик військово-цивільної адміністрації Олександр Куць разом з директором департаменту екології та природних ресурсів Сергієм Натрусом передали учням Слов’янської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат для незрячих та слабозорих дітей №23 посібники з екології зі шрифтом Брайля «Школа зеленої планети». Ці книги були підготовлені та видані за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Така спеціалізована школа єдина  в нашому регіоні. Вона заснована у 1948 році, зараз у ній навчається 156 дітей.
Очільник області поділився своїми враженнями від знайомства з вихованцями закладу: «Був приємно вражений тим, які вони талановиті: грають у духовому оркестрі (до речі, єдиному шкільному оркестрі на Донеччині), співають, танцюють, пишуть вірші».

Сергій Натрус теж не зміг стримати емоцій: «Я відвідував багато різних шкіл. Але це школа особлива. Тут навчаються 156 особливих дітей. Це діти різного віку. Але такого згуртованого дитячого колективу я давно не зустрічав. Дітки допомагають один одному. Особливо помітно, як діти у яких ослаблений зір, допомагають таким же діткам, але які не бачать. Вони завжди подадуть руку, проведуть, підкажуть. І все це з півслова».

Директору інтернату Миколі Васильовичу Котлярову, який 38 років очолює цей навчальний заклад, губернатор вручив Подяку від Донецької обласної державної адміністрації. Висловив слова вдячності усьому педагогічному колективу — за професіоналізм та турботу про дітлахів.

Сподіваємось, що книжечки стануть у нагоді допитливим малятам та бажаємо їм успіхів у навчанні, нових корисних знань та яскравих творчих ідей!