ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-06-02

ПРО ПЕРЕЛІК ТЕРИТОРІЙ ТА ОБ’ЄКТІВ ЕКОМЕРЕЖІ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

На виконання Закону України «Про екологічну мережу України» та для забезпечення формування, збереження та раціонального використання екологічної мережі Донецької області, згідно до Порядку включення територій та об’єктів до переліків територій та об’єктів екологічної мережі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1196 (далі – Порядок), департаментом екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації складено Перелік територій та об’єктів екологічної мережі Донецької області станом на 01.06.2020 року. На даний час в Перелік увійшли об’єкти природно-заповідного фонду Нікольського та Великоновосілківського районів Донецької області.

Департамент екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації повідомляє, що згідно Закону України «Про екологічну мережу України» включення територій та об’єктів до переліків територій та об’єктів екомережі не завдає шкоди правам тих, на чиїй території вони розташовані.

Власники і користувачі територій та об’єктів, включених до переліків територій та об’єктів екомережі, беруть на себе зобов’язання щодо збереження природних ресурсів, їх екологічно-збалансованого та раціонального використання.

Перелік територій та об’єктів екомережі Донецької області