ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-03-28

ПЕРВОЦВІТИ — БЕЗЦІННИЙ ДАР ПРИРОДИ, ПЕРША ПОСМІШКА ВЕСНИ, ПРИКРАСА ЛІСІВ! 

2Нещодавно хол Очеретинської школи І-ІІІ ступенів перетворився на барвистий вернісаж, створений руками  вихованців Центру позашкільної роботи дітей та юнацтва Ясинуватського району.

Метою цієї виставки було навчити дітей відчувати надзвичайну красу первоцвітів, розвивати почуття дбайливого господаря своєї землі, формувати у підростаючого покоління природоохоронні навички, прищепити елементарні поняття екологічної культури.                    3

Більше 80 робіт різних технік виконання було представлено на конкурс: вироби з бісеру, паперу, тканини, ватних дисків, живопис, декоративний розпис, графіка. Яскраво були представлені такі номінації як «Художнє плетіння гачком», «Художня вишивка», «Паперова пластика та оригамі», «Вироби з бісеру та природних матеріалів».

Теми представлених робіт дуже яскраво відображають навколишній та внутрішній світ виконавців, високий рівень виконавської майстерності, якісну підготовку  робіт виконавців гуртків. Журі конкурсу гідно оцінило технічний  та художній рівень виконання робіт. Найкращі роботи було відібрано для участі у ІІ-гому обласному етапі.

8Виставка була надзвичайно гарною, цікавою, веселою і барвистою із захопленням її оглянули діти і батьки. Дитячі шедеври радували око та додавали святкового настрою.
7