ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-09-25

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЧИСТИХ БЕРЕГІВ – 2020 НА ТЕРИТОРІЇ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проблема засмічення побутовим сміттям річок, морів та океанів світу набрала глобальних масштабів. З цією метою у треті вихідні вересня більшість країн світу долучається до заходу з прибирання берегів водойм.

У рамках акції «Міжнародний день чистих берегів» екологічні акції пройшли по всій території Донецької області, а саме: на території Краматорської, Маріупольської, Мирноградської, Покровської, Слов’янської міських рад, Бахмутського, Костянтинівського, Мар’їнського, Покровського районів, Бахмутської, Вугледарської, Лиманської, Олександрівської, Соледарської об’єднаних територіальних громад. Усього було проведено  31 захід.

Майже 2000 екосвідомих українців долучилися до екотолок у містах та районах області. Орієнтовна площа упорядкованих територій склала 89 га. Орієнтовна протяжність берегів, очищених від сміття склала 46 км.

У засобах масової інформації та соціальних мережах висвітлено більш ніж  65 інформацій про проведення екологічних івентів з нагоди Міжнародного дня чистих берегів на території Донецької області.