ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-09-26

ПІЗНАВАЛЬНІ КНИЖКИ ВІДКРИЮТЬ ДІТЯМ СВІТ ПРИРОДИ ДОНЕЧЧИНИ

Сьогодні представники департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Ольга Омельченко та Агнесса Щербак відвідали ЗОШ № 35 м. Краматорська, де подарували пізнавальні видання на екологічну тематику учням перших та п’ятих класів.

Що таке заповідник, які рослини та тварини характерні для нашої місцевості, хто живе у Азовському морі, як треба себе поводити на природі, щоб не нашкодити їй. На ці на багато інших питань зможуть знайти відповідь першокласники та їх батьки у яскравій ілюстрованій книжці «Маленькими ніжками – заповідними доріжками». Видання розраховано на дітей 5-7 років та містить інформаційні матеріали, кросворди, розмальовки, ігри та завдання, які будуть дуже корисні та цікаві малятам.

праДля дітей середнього шкільного віку представники департаменту подарували не менш цікаве видання – «Про що розповіла папороть», яке буде корисно прочитати навіть дорослим, адже тема, викладена у ній актуальна та важлива для кожного з нас: які найгостріші екологічні проблеми Донеччини, їх витоки та шляхи їх подолання, а також що кожен з нас, навіть дитина, може зробити, щоб ситуація змінилася.

Ці книжки видано за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Сподіваємось, що та любов до рідного краю, занепокоєння його долею, з якими були створені ці видання, допоможуть не тільки розширити коло знань дітей про природу Донеччини,  а й навчити їх бути екологічно грамотними та свідомими.

55 viber image ллл ом