ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-11-20

ПЛАНИ РОБІТ НА 2018 РІК ОБГОВОРЕНІ НА ЗАСІДАННІ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ НПП «СВЯТІ ГОРИ»

17 листопада 2017 року в НПП «Святі Гори» відбулось чергове засідання науково-технічної ради парку, на якому були розглянуті попередні звіти підрозділів парку про виконання планів робіт у 2017 році, а також основні обсяги проведення лісогосподарських заходів на 2018 рік. У засіданні, яке пройшло в приміщенні адміністрації парку в м.Святогірськ, прийняли участь  керівники підрозділів НПП «Святі Гори», представники ДП «Слов’янське лісове господарство» та ДП «Краснолиманське лісове господарство», департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації, Харківського національного університету – наукового куратора парку.

Одним із першочергових питань поточної діяльності є боротьба із шкідниками лісових насаджень — звичайним сосновим пильщиком та пяденицею, осередки яких виявлені на землях НПП «Святі Гори» та ДП «Краснолиманське лісове господарство» на площі понад 3000 га. Лісокористувачами планується проведення у 2018 році своєчасних обстежень та відповідних заходів із знищення шкідників.

Учасники наради обговорили можливості посилення в наступному році взаємодії лісокористувачів при проведенні лісогосподарських заходів, охорони та використання природних ресурсів. З метою оперативної взаємодії та вирішення поточних питань запропоновано проводити засідання науково-технічної ради щоквартально.