ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-11-06

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ  ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ МІСЦЕВОГО РІВНЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

 Повна назва документа державного планування місцевого рівня: Програма економічного і соціального розвитку території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади  на 2021 рік (далі — Програма).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа місцевого планування: Бахмутська міська рада.

Передбачена процедура громадського обговорення: відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» (СЕО), громадське обговорення Програми та звіту про СЕО розпочато з дня їх оприлюднення, а саме з 04 листопада 2020 року та триватиме до 04 грудня 2020 року включно.

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»,  громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Програми  та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Усі зауваження і пропозиції до Програми та звіту про СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із  особистим  підписом.  Юридичні  особи  подають  пропозиції  із зазначенням  найменування  та  місцезнаходження  юридичної  особи, анонімні пропозиції не розглядаються.

За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє, в порядку визначеному законодавством.

Ознайомитися з Програмою та звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією можна в Управлінні економічного розвитку Бахмутської міської ради (щоденно, крім суботи та неділі, з 9:00 до 16:00, перерва з 12:00 до 13:00) або                    на офіційному вебсайті Бахмутської міської ради за посиланням: http://artemrada.gov.ua/11373

Зауваження і пропозиції до Програми та звіту про СЕО подаються до Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради за адресою: вул. Миру, 44, м. Бахмут, Донецька область, 84500 aбо на електронну адресу: art_register@ukr.net

Відповідальна особа: начальник відділу енергоменеджменту та екології Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради  Татаринова Тетяна Євгенівна, контактний телефон: (067) 44-07-95.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів з дня розміщення на сайті.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.