ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2021-08-16

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

1) Повна назва документу державного планування та стислий виклад його змісту: Детальний план території земельної ділянки для відведення земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва індивідуальних гаражів біля вулиці Вільна  в с. Гнатівка, Лисівської сільської ради, Покровського району Донецької області   розроблений з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції і параметрів забудови території в районі вул. Вільна. У визначених межах передбачається будівництво індивідуальних гаражів з благоустроєм та освітленням прилеглої території.

2) Орган, що буде приймати рішення про затвердження документу державного планування: Покровська міська рада Донецької області.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з дня оприлюднення ДПТ та розділу «Охорона навколишнього середовища» на офіційному веб-сайті Покровської міської ради за посиланням pokrovsk-rada.gov.ua та повідомлення про оприлюднення такого звіту в засобах масової інформації (міськрайонній газеті «Маяк» та газеті «Телескоп») протягом 30 днів.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо) Зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються у письмовій формі до Покровської міської ради  (пл. Шибанкова, 11 м. Покровськ, 85300) та електронному вигляді (krs.v@dn.gov.ua)

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) орієнтовно 26.08.2021.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування — Покровська міська рада Донецької області

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій — Покровська міська рада (поштова адреса: 85300, Донецька обл., місто Покровськ, площа, Шибанкова, тел. 0623 52-19-90, emailkrs.v@dn.gov.ua )

д) місце знаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування — відділ містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради Донецької області, вул. Центральна, 148 м. Покровськ, тел. (0623)521915.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування — не передбачаються.