ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2021-11-04

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Відповідно до ст. 5, ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Новодонецька селищна рада Донецької області (далі — Новодонецька селищна рада)   повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі — Звіт)  «Стратегія розвитку Новодонецької селищної територіальної громади на період 2022-2027 роки» (далі — ДДП).

Стратегія розвитку  Новодонецької селищної територіальної громади  на 2022-2027 р. розроблена з метою підвищення ефективності соціальних інвестицій та створення умов для сталого розвитку громади.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП —  Новодонецька селищна рада.

Дата початку процедури громадського обговорення Звіту 30.10.2021р. Термін процедури громадського обговорення становить 30 днів, тобто з 30.10.2021р по 30.11.2021р.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом ДДП, Звітом та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП — Новодонецька селищна рада.

Орган, до якого подаються зауваження — Донецька обл., смт Новодонецьке, вул. Благовісна, буд. 3, тел. +38 (066) 405 11 15, mail@ukr.net.

Строки подання зауважень і пропозицій – 30 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з  30.10.2021р. 30.11.2021р.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – Департамент екології та природних ресурсів Донецької ОДА — https://ecology.donoda.gov.ua/ та Новодонецька селищна рада.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку ДДП доступний за посиланням на офіційному сайті Новодонецька селищна рада Донецької області — https://ndonetsk.gov.ua/novyny у розділі «Новини».

 

Новодонецький селищний голова                                                Дмитро БРАЖНІКОВ