ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2021-11-10

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Відповідно до ст. 5, ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Новогродівська міська рада Донецької області (далі — Новогродівська міська рада)  повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі- Звіт)  «Стратегія розвитку  Новогродівської міської територіальної громади на 2022-2027 роки»  (далі — ДДП).

Стратегія направлена на визначення пріоритетних напрямів економічного і соціального розвитку, підвищення стандартів життя населення шляхом розбудови інфраструктури, забезпечення якості та загальної доступності публічних послуг.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП —  Новогродівська міська рада.

Дата початку процедури громадського обговорення Звіту 11.11.2021р. Термін процедури громадського обговорення становить 30 днів, тобто з 11.11.2021р по 10.12.2021р.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом ДДП, Звітом та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП — Новогродівська міська рада.

Орган, до якого подаються зауваження — Новогродівська міська рада, 85483, Донецька область, м. Новогродівка, вул. О. Кошового, 46. E-mail :nov.v@dn.gov.ua, Тел. (06237) 3-33-17, Факс (06237) 3-33-17.

Строки подання зауважень і пропозицій – 30 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з  11.11.2021р по 10.12.2021р.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – Департамент екології та природних ресурсів Донецької ОДА — https://ecology.donoda.gov.ua/ та Новогродівська міська рада.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку ДДП доступний за посиланням на офіційному сайті Новогродівської міської ради Донецької області — https://novogrodovka-rada.gov.ua/ у розділі «Новини».