ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-02-06

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА  ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Повна назва документа державного планування: Генеральний  план смт. Ольгинка Волноваського району Донецької області

Генеральний план є містобудівним документом, що забезпечує соціально-економічну модель розвитку смт.  Ольгинка, довгострокові перспективи планувальної організації сельбищних територій, виробничих зон, зон відпочинку на найближчі 20 років (розрахунковий строк дії генерального плану – 2039 р.) і довгострокову перспективу (40-50 років).

Генеральний план є основою для розробки комплексу наступних обов’язкових документів і проектів:

  • Правил забудови та землекористування;
  • карти правового зонування;
  • генеральних схем інженерної і транспортної інфраструктури;
  • проектів планування житлових та інших районів.

Крім того, з урахуванням основних положень Генерального плану можливе складання програм розвитку інших галузей господарського комплексу.

Генеральний план є регулятивним документом територіального планування і оперує наступними ресурсами: територією, земельними ділянками, розташуванням об’єктів нерухомості, містобудівними регламентами, дозволеним використанням та режимами обмеження використання земельних ділянок.

Генеральний план встановлює правовий режим використання територіальних зон і земельних ділянок, визначає інвестиційно-привабливі території з метою залучення інвестиційних потоків в економіку населеного пункту.

Генеральним планом затверджуються:

  • функціональне зонування території;
  • розвиток і ємність транспортної та вулично-дорожньої інфраструктури;
  • розвиток і ємність комунальної інфраструктури;
  • територіальний розподіл щільності забудови;
  • інші базові характеристики розвитку населених пунктів.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Ольгинська селищна рада

 Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку та Генерального  плану смт. Ольгинка Волноваського району Донецької області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 24 січня 2020 року на офіційному сайті Замовника: http://olgynska.gromada.org.ua та триватиме до 23 лютого 2020  включно

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Генерального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду Замовником. За результатами розгляду Замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє.

Громадські слухання щодо Генерального плану відбудуться 24 лютого 2020 року о 10.00 за адресою смт. Ольгинка вул. Маяковського,32

Ознайомитися з Генеральним планом і  Звітом про стратегічну екологічну оцінку та отримати додаткову інформацію можна за адресою: 85730, Донецька обл., Волноваський р-н, смт Ольгинка, вул. Маяковського, буд. 32 або за телефоном 06244-995-41.

Зауваження і пропозиції до Генерального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються до Ольгинської селищної ради за адресою: 85730, Донецька обл., Волноваський р-н, смт Ольгинка, вул. Маяковського, буд. 32 або на електрону пошту: olginka2013@ukr.net.

Відповідальна особа:  Голова  Ольгинської селищної ради   Каїка    Тетяна Валеріївна.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів з дня опублікування повідомлення

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

 

 

Селищний голова                                                                            Т.Каїка