ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-05-13

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Повна назва документа державного планування: Схема санітарного очищення населених пунктів Золотоколодязької сільської ради Донецької області (далі — Схема).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ДОБРОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Передбачувана процедура громадського обговорення:

відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту Схеми розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 13 травня 2020 року на сайті  Шахівської сільської об’єднаної територіальної громади та триватиме до 11 червня 2020 року.

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження  та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Ознайомитися з проектом Схеми та отримати додаткову інформацію можна за адресою: Донецька обл., Добропільський р-н, с. Шахове, вул. М. Ф. Чернявського, буд. 14 або за тел.: (050) 191 61 31, або на сайті https://shahivska-gromada.gov.ua/

Зауваження і пропозиції до Проекту та Звіту із стратегічної екологічної оцінки проекту Схеми подаються до: Шахівської сільської ради.

Відповідальна особа: Сільський голова Кучеріненко Володимир Миколайович (контактні дані: shahivska.otg@depfin.dn.gov.ua; +380(6277) 91-1-74).

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 11 червня 2020 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку,  не розглядаються.

Сільський голова                                                            В. М. Кучеріненко