ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-02-26

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ МІСЦЕВОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Повна назва документа місцевого планування: проект Схеми санітарного очищення м. Краматорськ (далі – Схема).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа місцевого планування: Краматорська міська рада.

Передбачена процедура громадського обговорення: відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення  звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту «Схеми Санітарного очищення м. Краматорськ» розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 18 лютого 2019 року на сайті Краматорської міської ради та триватиме до 19 березня 2019 року.

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляди) зауваження та пропозиції до проекту документу місцевого планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа місцевого планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Ознайомитися з проектом Схеми та звітом про стратегічну екологічну оцінку, а також отримати додаткову інформацію можна за адресою: б-р Машинобудівників 23, м. Краматорськ, Донецька обл., 84313, або за тел. 42-19-32 та за посиланням http://www.krm.gov.ua/news/view/25845.

Зауваження і пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту Схеми санітарного очищення м. Краматорськ подаються до:

відділу комунального господарства Краматорської міської ради.

Відповідальна особа: начальник відділу комунального господарства Краматорської міської ради Кузнецов Олександр Володимирович (контактні дані: vkg@krm.gov.ua, тел. 41-19-32).

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 19 березня 2019 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.