ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2021-12-22

ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Проєкт містобудівної документації —  « Детальний план території з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території у зв’язку за зміною цільового призначення земельних ділянок по вулиці Джерельна в місті Лиман Донецької області для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (рекреаційна зона)», розташованої по вулиці Джерельній в місті Лиман Лиманської територіальної громади Краматорського району Донецької області , розробник — ПП «СПЕК-7» м.Слов’янськ.

Проєкт розробляється з метою уточнення положень Генерального плану м.Лиман, планувальної структури, функціонального призначення у зв’язку за зміною цільового призначення земельних ділянок по вул.Джерельна для  будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (рекреаційна зона)».

У звіті про СЕО проведена оцінка впливу на навколишнє природне середовище проектних рішень Детального плану, а також на стан здоров’я населення.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

Лиманська міська рада Донецької області.  Юридична адреса: 84406,Донецька область, Краматорський район, м.Лиман, вулиця Незалежності, 46, тел. (06261) 4-16-82.

  1. Процедура громадського обговорення.

       а) Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки була оприлюднена на сайті Лиманської міської ради – 21.09.2021, повідомлення про оприлюднення заяви було розміщено в газеті «Зоря» — 29.09.2021.

Проєкт містобудівної документації: « Детальний план території з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території у зв’язку за зміною цільового призначення земельних ділянок по вулиці Джерельна в місті Лиман Донецької області для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (рекреаційна зона)», розташованої по вулиці Джерельній в місті Лиман Лиманської територіальної громади Краматорського району Донецької області та звіт про стратегічну екологічну оцінку розміщено на сайті Лиманської міської ради — https://krliman.gov.ua/.

б) Спосіб участі громадськості: зауваження та пропозиції до проекту та звіту про СЕО подаються в письмовому вигляді протягом 30 днів з дня їх оприлюднення на офіційному сайті Лиманської міської ради.

в) Дата, час і місце проведення громадських слухань: громадські слухання з обговорення проєкту містобудівної документації — « Детальний план території з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території у зв’язку за зміною цільового призначення земельних ділянок по вулиці Джерельна в місті Лиман Донецької області для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (рекреаційна зона)», розташованої по вулиці Джерельній в місті Лиман Лиманської територіальної громади Краматорського району Донецької області та звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться 19 січня 2022 року о 14-00 годині у будівлі Виконавчого комітету Лиманської міської ради за адресою: м.Лиман, бульвар Незалежності, 46, III поверх, зал засідань, з дотриманням обмежувальних карантинних заходів з метою запобігання поширенню короновірусної інфекції. Бажаючим прийняти участь у громадських слуханнях необхідно подати до 18.12.2022 письмову заяву до відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Лиманської міської ради (вулиця Незалежності, 46,тел. 0626141234) з зазначенням паспортних даних.

        г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Лиманської міської ради Донецької області  за адресою:Донецька  область, Краматорський район, м.Лиман вулиця Незалежності, 46, тел. (06261) 4-12-34.

  1. r) Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Лиманської міської ради Донецької області за адресою:Донецька  область, Краматорський район, м.Лиман вулиця Незалежності, 46, тел. (06261) 4-12-34, електронна адреса: E-mail:liman_arch@ukr.net .
  2. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля немає.