ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2021-04-28

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Повна назва документа державного планування: Програма підтримки агропромислового комплексу та розвитку земельних відносин у Донецькій області на 2021-2027 роки.

Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації повідомляє про початок громадських обговорень проекту документу державного планування Програми підтримки агропромислового комплексу та розвитку земельних відносин у Донецькій області на 2021-2027 роки.

Програма розроблена з метою створення економічних та технологічних умов для ефективного розвитку виробництва конкурентоспроможної продукції сільського господарства та переробної сфери малими суб’єктами господарювання та сімейними фермерськими господарствами для розбудови ефективної економіки села, створення передумов сталого розвитку територіальних громад, забезпечення рівності товаровиробників у доступі до фінансових ресурсів, реалізація державної політики у сфері земельних відносин, вжиття заходів із землеустрою та охорони земель.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування  розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 28 квітня 2021 на сайті департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації до 27 травня 2021.

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Ознайомитися з проєктом Програми та отримати додаткову інформацію можна за адресою: м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 20, тел. (06264) 20-120, 20-121.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми подаються до: департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації.

Відповідальна особа: заступник начальника відділу економіки та інвестицій управління земельних відносин, водних ресурсів, економіки та інвестицій – Шамшин Денис Олегович (контактні дані: d.shamshin@agro.dn.gov.ua, тел. (06264) 20-120, моб. (050) 973 17 53).

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Проведення транскордонних консультацій не передбачається.