ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2021-11-26

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 Повна назва документа державного планування: «Програма економічного і соціального розвитку Волноваської міської територіальної громади на 2022 рік» (далі – Програма).

Волноваська міська військово-цивільна адміністрація рада повідомляє про початок громадських обговорень проєкту документу державного планування Програми.

Програма визначає основні цілі соціально-економічного розвитку, пріоритетні завдання та заходи щодо головної стратегічної мети розвитку – підвищення добробуту населення та забезпечення сталого зростання економіки територіальної громади.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування  розпочато з дня їх оприлюднення, а саме  24 листопада 2021 року на сайті Волноваської міської військово-цивільної адміністрації до 24 грудня 2021 року.

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником.   За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Ознайомитися з проєктом Програми, звітом про стратегічну екологічну оцінку  та отримати додаткову інформацію можна за адресою: вул. Центральна 88, м. Волноваха, Донецька обл., 85700.

Зауваження і пропозиції до проєкту Програми та звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються до Волноваської міської військово-цивільної адміністрації.

Відповідальна особа: Начальник відділу економіки, торгівлі та інвестиційної діяльності Волноваської міської військово-цивільної адміністрації – Марина МОСКАЛЕНКО, тел. (06244) 4-10-35.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Проведення транскордонних консультацій не передбачається.