ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2021-04-21

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Повна назва документа державного планування: Детальний план території «Ділянок «Західна» Вапнякового кар’єру Новотроїцького родовища флюсових вапняків і доломітів з метою розміщення (розширення) об’єктів виробничої потужності на території Ольгинської та Новотроїцької селищних рад за межами населених пунктів Волноваського району Донецької області» (далі – проєкт ДДП).

Волноваська районна державна адміністрація повідомляє про початок громадських обговорень проєкту ДДП.

Проєкт детального плану території виконаний на земельні ділянки, які розташовані за межами населених пунктів, на території Ольгинської та Новотроїцької селищних рад Волноваського району Донецької області з метою розміщення (розширення) об’єктів виробничої потужності на території ділянки «Західна» Вапнякового кар’єру Новотроїцького родовища флюсових вапняків і доломітів.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування  розпочато з дня їх оприлюднення, а саме  20 квітня 2021 р. на сайті Волноваської районної державної адміністрації до 20 травня 2020.

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження                   та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Ознайомитися з проєктом ДДП, звітом про стратегічну екологічну оцінку  та отримати додаткову інформацію можна за адресою: Волноваська районна державна адміністрація, 85700, Донецька обл., місто Волноваха,  вулиця  Героїв 51 ОМБр, 1, управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Волноваської райдержадміністрації, каб. 407, тел. (06244)4-11-43. Веб-сайт Волноваської райдержадміністрації: www.volnovrda.gov.ua.

Зауваження і пропозиції до проєкту ДДП подаються до Волноваської районної державної адміністрації.

Відповідальна особа: начальник управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля — головний архітектор райдержадміністрації  Самсоненко М.Н. (контактні дані:  Тел.: +38(06244) 4-11-43).

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Проведення транскордонних консультацій не передбачається.

 

 

Голова райдержадміністрації                                                            О. Капітоненко