ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2021-11-15

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту Програми економічного і соціального розвитку Покровської міської територіальної громади Донецької області на 2022 рік та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

На виконання вимог п.4 ст.12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному вебсайті Покровської міської ради (https://pokrovsk-rada.gov.ua) 18 листопада 2021р. розміщено проєкт Програми економічного і соціального розвитку Покровської міської територіальної громади Донецької області на 2022 рік (далі – проєкт Програми) та Звіт про СЕО.

  1. Повна назва документа державного планування місцевого рівня:

Програма економічного і соціального розвитку Покровської міської територіальної громади Донецької області на 2022 рік є документом державного планування місцевого рівня, яким визначаються пріоритетні напрями економічного і соціального розвитку громади, підвищення стандартів життя населення шляхом розбудови інфраструктури, забезпечення якості та загальної доступності публічних послуг, підтримки ініціатив малого бізнесу та створення позитивного іміджу.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування місцевого рівня: Покровська міська рада Донецької області.
  2. Передбачена процедура громадського обговорення:

1) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення проєкту Програми та Звіту про СЕО розпочато з дня його оприлюднення, а саме з 18 листопада 2021р. та триватиме до 17 грудня 2021р.

2) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (адреса: пл. Шибанкова, 11, м. Покровськ, Донецька область, 85300) (в тому числі в електронному вигляді: economy@pokrovsk-rada.gov.ua) зауваження та пропозиції до проєкту Програми та Звіту СЕО. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку та анонімні, не розглядаються.

3) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Громадські слухання не проводяться через впровадження карантину та запровадження протиепідемічних заходів y зв’язку з поширенням хвороби COVID- I 9, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

4) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Покровська міська рада Донецької області.

5) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Відділ соціально-економічного розвитку Департаменту фінансово-економічної політики та Управління активами Покровської міської ради та відділ екології, клімату та енергозбереження Покровської міської ради Донецької області (пл. Шибанкова, 11, м. Покровськ, Донецька область, 85300), тел.: (0623) 52-19-90, ел.адреси: economу@pokrovsk-rada.gov.ua, ecology.pmr.@gmail.com).

Зауваження та пропозиції надаються з 18 листопада 2021р. по 17 грудня 2021р.

6) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Відділ екології, клімату та енергозбереження Покровської міської ради Донецької області (пл. Шибанкова, 11, м. Покровськ, Донецька область, 85300, тел.: (0623) 52-19-90, ел.адреса: ecology.pmr.@gmail.com).

  1. Транскордонні консультації в рамках зазначеної процедури стратегічної екологічної оцінки не проводяться.