ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-12-08

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ СЕЛИДІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2021 РІК ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Повна назва документа державного планування: проєкт  Програми економічного і соціального розвитку Селидівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік (далі — Програма).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Селидівська міська рада

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до  ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку та Проєкту програми економічного і соціального розвитку Селидівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік розпочато з дня їх оприлюднення на сайті  Селидівської міської ради, а саме з 3 грудня  2020 року, та триватиме до 1 січня  2021 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Відповідно до ст. 12 Закону «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

З проєктом Програми економічного і соціального розвитку Селидівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік та звітом про стратегічну екологічну оцінку  можна ознайомитися  на офіційному веб-сайті Селидівської міської ради (розділ «Охорона природних ресурсів»).

Додаткову інформацію можна отримати за адресою:  вул. К.Маркса 8 (каб.17, 22),  м. Селидове, Донецька область, 85400 або за  тел.: (06237)7-26-39.

Відповідальні особи:
за проєкт Програми економічного і соціального розвитку Селидівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік — начальник відділу економічного і соціального розвитку міської ради  (econom@selidovo-rada.gov.ua);
за звіт про стратегічну екологічну оцінку  Програми економічного і соціального розвитку Селидівської ОТГ на 2021 рік —  завідуючий  сектором з охорони навколишнього середовища, клімату і енергозбереження міської ради (ecolog@selidovo-rada.gov.ua_).