ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2021-12-01

ПОВІДОМЛЕННЯ про  оприлюднення проєкту Програми економічного та соціального розвитку Мангушської селищної  територіальної громади на 2022 рік і Звіту про його стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документу державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Проєкт «Програми економічного і соціального розвитку Мангушської селищної  територіальної громади на 2022 рік» (далі — Програма).

Проєкт Програми є документом, який окреслює розвиток громади в короткостроковій перспективі. Проєкт Програми підготовлено на підставі  пропозицій начальників відділів, управлінь селищної ради, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, виконкомом Мангушської селищної ради, підприємствами, установами організаціями, суб`єктами господарювання, що задіяні у виконанні поставлених завдань.

Проєкт Програми визначає основні заходи спрямовані на ефективне розв`язання проблем економічного і соціального характеру та грунтується на аналізі тенденцій розвитку економіки громади, актуальних проблем і пріоритетів соціально-економічної сфери, а також на припущеннях, що враховують внутрішні та зовнішні фактори розвитку громади.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

Мангушська селищна рада.

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури – з 26 листопада 2021 року протягом 30 днів;

б) способи участі громадськості:

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку та проєкту документа державного планування.

Письмові пропозиції подаються: фізичними особами – із зазначенням ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами – із зазначенням найменування  та місця знаходження.

Анонімні зауваження та пропозиції не реєструються і не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань з урахуванням карантинних заходів проведення громадських слухань не передбачено.

г) орган, до якого подаються зауваження та пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій:

Мангушська селищна рада

Адреса: 87400, смт Мангуш, просп. Миру, 72.

д) орган, до якого подаються зауваження та пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій:

Мангушська селищна рада

електронна пошта: mangush.economy@gmail.com

Зауваження подаються в строк до 25 грудня 2021 року включно.

д) наявна екологічна інформація у тому числі пов`язана зі здоров`ям населення, що використовувалась для підготовки Звіту про стратегічну екологічну оцінку знаходиться за адресою:

87400, смт Мангуш, просп. Миру, 72 Мангушська селищна рада.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту Програми – відсутня.

З проєктом Програми та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитися на офіційному сайті Мангушської селищної ради у розділі «Соціально-економічний розвиток та інвестиційна діяльність».