ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-12-12

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ТА ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Повна назва документа державного планування: проект Регіональної програми формування та розвитку екологічної мережі в Донецькій області на період 2019-2022 роки (далі — Програма).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Донецька обласна державна адміністрація.

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до                ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту Регіональної програми формування та розвитку екологічної мережі в Донецькій області на період 2019-2022 роки розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 12 грудня 2018 року на сайті департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації та на сайті Донецької облдержадміністрації та триватиме до 28 грудня 2018 року.

Відповідно до ст. 12 цього ж закону громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі, в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування.

Ознайомитися з проектом Програми та отримати додаткову інформацію можна за адресою: вул. Б. Хмельницького, 6, м. Краматорськ, Донецька область, 84313 або за тел.: 095 644 25 25.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Регіональної програми формування та розвитку екологічної мережі в Донецькій області на період 2019-2022 роки подаються до:

Відділу природно-заповідних територій, лісового господарства та біоресурсів департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

Відповідальна особа: Залевський Віталій Дмитрович — начальник відділу природно-заповідних територій, лісового господарства та біоресурсів контактні дані: eco.d@dn.gov.ua;

тел.: 095 644 25 25.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто до                     28 грудня 2018 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.