ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-09-11

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

  1. Повна назва документа державного планування:

Стратегія розвитку Олександрівської селищної територіальної громади на період до 2027 року та План її реалізації на 2021 – 2023 роки.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Олександрівська селищна рада Донецької області.

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Дата початку та строки здійснення процедури – відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення Звіту зі стратегічної екологічної оцінки Стратегії розвитку Олександрівської  селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року розпочато з дня  оприлюднення, а саме вересня з 9 вересня 2020 року на сайті Олександрівської селищної ради  та триватиме до 8 жовтня 2020 року року.

б) Способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки. Усі зауваження і пропозиції , одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє.

в) Дата, час і місце проведення запланованих громадських обговорень – 22 вересня, 29 вересня, 6 жовтня  о 15 годині в онлайн- форматі.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Олександрівська селищна рада, адреса адреса: 84000 вул. Центральна, 15А смт Олександрівка, Олександрівський район, Донецька область,

телефон: (06269) 2-10-45 (факс)

електронна пошта: office@oleksandrivka-gromada.gov.ua

Контактні особи:

Дівульська Ірина Миколаївна – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики, тел. (099)9447988

Осадчий Андрій Григорович – головний спеціаліст-еколог, тел. (066)9552845

д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Олександрівська селищна рада:

адреса: 84000 вул. Центральна, 15А смт Олександрівка, Олександрівський район, Донецька область,

телефон: (06269) 2-10-45 (факс)

електронна пошта: office@oleksandrivka-gromada.gov.ua

Строк подання зауважень і пропозицій  становить  30 днів з дня оприлюднення повідомлення  і триває з  9 вересня до  8 жовтня 2020 року включно.