ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-09-24

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСКОСТІ

У ПРОЕКТІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ДІЛЯНКИ ЗАХІДНА 2-3 АНДРІЇВСЬКОГО РОДОВИЩА РОЗТАШОВАНОГО НА ТЕРИТОРІЇ АНДРІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СЛОВ`ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ (ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ) З МЕТОЮ РОЗМІЩЕННЯ (РОЗШИРЕННЯ) ОБ`ЄКТІВ ВИРОБНИЧОЇ ПОТУЖНОСТІ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується та стислий виклад його змісту.

«Детальний план території ділянки Західна 2-3 Андріївського родовища розташованого на території Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області (за межами населених пунктів) з метою розміщення (розширення) об’єктів виробничої потужності».

Мета роботи визначення функціонального призначення земельних ділянок, планувальних обмежень, отримання правовстановлюючих документів на земельні ділянки. Зміст та склад роботи виконано у відповідності до діючого законодавства, нормативної бази, та завдання на проектування. Площа території проектування – 302,66 га.

  1. Орган. Що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування (замовник); Слов’янська районна державна адміністрація Донецької області. Підстава: Розпорядження голови Слов`янської районної державної адміністрації від 15.03.2018 №102. Розробник ДПТ ФОП Моренко А.О.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Дата початку процедури 26.09.2019; строк здійснення процедури — 30 (тридцять) календарних днів

б) способи участі громадськості: у межах строку громадського обговорення громадськість має право подати замовнику у письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції по проекту ДПТ та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Присутність громадськості на слуханнях щодо врахування громадських інтересів.

в) Заплановані громадські слухання відбудуться у приміщені Андріївської сільської ради Слов`янського району за адресою: Україна, Донецька обл., с. Андріївка, вул. Миру,7б. 28.10.2019 р. о 13-00. Посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій Начальник відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Драган Олексій Ігорович

г) з проектом детального плану території ( у т.ч. розділ «Охорона навколишнього природного середовища» у складі проекту містобудівної документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку). Можна ознайомитись у приміщенні Андріївської сільської ради Слов`янського району за адресою Україна, Донецька обл., с. Андріївка, вул. Миру,7б та на офіційному сайті Слов`янської РДА (http://slovyanska.rda.org.ua).

ґ) Зауваження та пропозиції приймаються до 28.10.2019р.  у приміщенні Андріївської сільської ради Слов`янського району за адресою Україна, Донецька обл., с. Андріївка, вул. Миру,7б та за електронною адресою  andreevskarada@ukr.net

д) Екологічна інформація наведена в проекті детального плану території із статистичних даних, отриманих з відкритого доступу.

  1. необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.