ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-07-30

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСКОСТІ У ПРОЕКТІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується та стислий виклад його змісту.

«Детальний план території об’єктів виробничої потужності Торського родовища для розміщення кар’єру, лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури, мостів, експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств, що пов’язані з користуванням надрами розташованого на території Торської сільської ради Костянтинівського району Донецької області (за межами населених пунктів)».

Мета роботи визначення, планувальних обмежень будівництва об’єктів.

Склад, зміст роботи І. Пояснювальна записка; ІІ. Охорона навколишнього природного середовища. Звіт про СЄО; ІІІ. Додатки; ІV. Графічні матеріали. Основні ТЄП — площа території ДПТ-641,92га.

  1. Орган. Що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування (замовник); Костянтинівська районна державна адміністрація Донецької області. Підстава: Розпорядження голови Костянтинівської районної державної адміністрації Донецької області від 18.06.2020 №190. Розробник ФОП Моренко О.П. Код 2760915430.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Дата початку процедури 31.07.2020; строк здійснення процедури -30 (тридцять) календарних днів

б) Способи участі громадськості: у межах строку громадського обговорення громадськість має право подати замовнику у письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції по проекту ДПТ та звіту про стратегічну екологічну оцінку (arh.konst.rda@ukr.net).

в) Заплановані громадські обговорення відбудуться у приміщені Костянтинівської райдержадміністрації за адресом: Україна, Донецька обл., м. Костянтинівка, пр. Ломоносова, 156. 31.08.2020 р. о 15-00. Посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій Головний архітектор Костянтинівського району Бровін С.Г.

г) З проектом детального плану території та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись у приміщенні Костянтинівської райдержадміністрації. Адрес: Україна, Донецька обл., м. Костянтинівка, пр. Ломоносова, 156.  та на офіційному сайті Костянтинівської РДА (http://www.krda.dn.gov.ua)

ґ) Зауваження та пропозиції приймаються до 31.08.2020р.  у приміщені Костянтинівської райдержадміністрації за адресом: Україна, Донецька обл., м. Костянтинівка, пр. Ломоносова, 156. та на електронну адресу arh.konst.rda@ukr.net та  на сайті http://www.krda.dn.gov.ua

д) Екологічна інформація наведена в проекті детального плану території із статистичних даних, отриманих з відкритого доступу.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.
  2. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією всім присутнім необхідно дотримуватись карантинних заходів безпеки у відповідності до діючого законодавства.