ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-06-12

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСКОСТІ У ПРОЕКТІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується та стислий виклад його змісту.

«Детальний план території для розміщення майнового комплексу промислової площадки, експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель, споруд, їх комплексів та лінійних

об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури підприємств, що пов’язані з користуванням надрами розташованого на території Торської та Білокузьминівської сільських рад Костянтинівського району Донецької області (за межами населених пунктів)».

Мета роботи визначення, планувальних обмежень будівництва об’єктів. Площа території ДПТ-63га

  1. Орган. Що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування (замовник); Костянтинівська районна державна адміністрація Донецької області. Підстава: Розпорядження голови Костянтинівської РДА від 10.04.2020 №157. Розробник ФОП Моренко О.П.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Дата початку процедури 15.06.2020; строк здійснення процедури -30 (тридцять) календарних днів

б) Способи участі громадськості: у межах строку громадського обговорення громадськість має право подати замовнику у письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції по проекту ДПТ та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Присутність громадськості на слуханнях щодо врахування громадських інтересів.

в) Заплановані громадські обговорення відбудуться у приміщені Костянтинівської райдержадміністрації за адресом: Україна, Донецька обл., м. Костянтинівка, пр. Ломоносова, 156, зал засідань 3-й пов.. 17.07.2020 р. о 15-00. Посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій Головний архітектор Костянтинівського району Бровін С.Г.

г) З проектом детального плану території та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись у приміщенні Костянтинівської райдержадміністрації. Адрес: Україна, Донецька обл., м. Костянтинівка, пр. Ломоносова, 156.  та на офіційному сайті Костянтинівської РДА (http://www.krda.dn.gov.ua).

ґ) Зауваження та пропозиції приймаються до 14.07.2020р.  у приміщені Костянтинівської райдержадміністрації за адресом: Україна, Донецька обл., м. Костянтинівка, пр. Ломоносова, 156. та на електронну адресу  http://www.krda.dn.gov.ua.

д) Екологічна інформація наведена в проекті детального плану території із статистичних даних, отриманих з відкритого доступу.

  1. необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

При вході до приміщень Констянтинівської РДА при собі мати захисну маску та інші заходи безпеки у відповідності до постанови КМУ від 11.03.2020р. №211.