ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-11-08

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки, загальною площею 0,1000 га, що розташована за адресою: с. Тетянівка, вулиця Степова 3-Г, Маяківської сільської ради, Слов’янського району, Донецької області»

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні» на розгляд громадськості виноситься проект містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки, загальною площею 0,1000 га, що розташована за адресою: с. Тетянівка, вул.Степова 3-Г, Маяківської сільської ради, Слов’янського району, Донецької області».

Головна мета даної роботи — визначення містобудівних умов та обмежень для розміщення дачного будівництва, з урахуванням вимог державних будівельних та інших норм, стандартів і правил.

Відповідно до п. 8 ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» даний детальний план території затверджується Маяківською сільською радою Слов’янського району Донецької області.

З проектом детального плану території (текстові та графічні матеріали у т. ч. розділ «Охорона навколишнього природного середовища», який розроблений у складі проекту містобудівної документації та одночасно є Звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна ознайомитись в Маяківській сільській раді, за адресою: вул. Гагаріна,  буд. 1, с. Маяки , Слов’янський район, Донецька область, 84150 тел. (026262) 62-17-56, код ЄДРПОУ 04342921, та на офіційному сайті Маяківської сільської ради: (mayaki.dn.ua.).з дня опублікування цього повідомлення.

Громадські слухання по проекту детального плану території відбудуться 09.12.2019 о 14.00  в Маяківській сільській раді, за адресою: вул. Гагаріна, буд. 1, с. Маяки, Слов’янський район, Донецька область.

Письмові пропозиції до проекту детального плану території подаються у строк 30 днів з моменту опублікування даного повідомлення до Маяківської сільської ради, за адресою:  Донецька обл., Слов’янський р-н, с. Маяки, вул. Гагаріна, буд. 1, тел. (026262) 62-17-56 E–mail: mayaki.sovet@ukr.net,  код ЄДРПОУ 04342921 .

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Екологічна інформація наведена в проекті детального плану території із статистичних даних, отриманих з відкритого доступу.

Потреба в необхідності проведення транскордонних консультацій щодо проекту детального плану території відсутня.