ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-04-07

Працівники Волноваської райдержадміністрації на чолі з заступником голови райдержадміністрації Весьолкіною А.О. приєдналися до обласної екологічної акції по висадці саджанців дерев «Алея єднання».

На території Хлібодарівської та Златоустівської сільських рад було висаджено 70 беріз та 50 яблунь.  В заході прийняли участь голови сільських рад, представники закладів культури, працівники ТОВ «Росія». У Волноваському районному краєзнавчому музеї  пройшла одинадцята щорічна Всеукраїнська акція «Майбутнє нашого лісу в твоїх руках»,  на території музею було висаджено  саджанці:  сосни кримської, ялівця, катальпи  та  кущі  магонії  падуболистої. У Володимирівській ЗОШ I-III ступенів № 1 проходила акція «Ліси майбутнього», у якій взяли участь представники Великоанадольського лісового господарства, студентство та педагоги Великоанадольського лісового коледжу, учні та вчителі школи, інформаційний супровід акції забезпечили кореспонденти каналу ДоТБ.

Під час заходу учнями було висаджено липи, дуби, сосни та інші рослини.  Одну з алей діти запропонували присвятити героям АТО.Новотроїцькою селищною радою разом з працівниками  МБК ім.Лесі України, БК «Горняк», КДНЗ № 19, КДНЗ № 20, ПрАТ «Новотроїцьке рудоуправління», КП «Новотроїцьке будинкоуправління»,  висаджено 220 дерев та 60 кущів на території паркової зони міської частини селища, на території комунальних закладів селищної ради, місцях загального користування. Також іншими селищними та сільськими радами району була проведена акція «Посади дерево миру» спрямована на гуртування громад довкола ідеї збереження природи і миру. 54-J4QZaQCg index (1) SDC17049 SDC17053 SDC17056

Інформація щодо проведення акції  «Посади дерево миру» розміщена на сайті Волноваської райдержадміністрації а також надрукована стаття у газеті «Наше слово».