ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-09-22

ПРИРОДА ВИМАГАЄ ВІД ЛЮДИНИ ЛЮБОВІ І ПОВАГИ.

Погіршення екологічної ситуації в Україні викликає стривоженість суспільства, яке все більше розуміє, що розв’язання гострих екологічних проблем потребує адекватної підготовки населення до взаємодії з природою. При цьому слід долати традиційні уявлення людини про екологічні проблеми як такі, що спричинені лише зовнішніми факторами. Насправді ж ці проблеми значною мірою породжуються самою людиною, її поведінкою та свідомістю.

Тому метою підвищення екологічної свідомості населення на Донеччині та ефективного шляху формування екологічної свідомості учнів початкової школидепартамент екології та природних ресурсів Донецької ОДА розробили й видали книжки для дітей на екологічну тематику.

Разом з начальником управління освіти Костянтинівської міської ради Барабаш О.В. заступником начальника відділу регуляторної політики департаменту екології та природних ресурсів Нестеровим Є.В.учням 1-3 класів учбових закладів м. Костянтинівка та Костянтинівського району було презентовано та передано для інтерактивного навчання дітей книжки «Маленькими ніжкамі — заповіднімі доріжкамі» та «Про що розповіла папороть».

Зокрема, вони присвячені збереженню природи, сортуванню побутових відходів, ознайомлення дітей з природно-заповідним фондом Донецької області через вірші, казки, ілюстраційні та інформативні матеріали. До кожного розділу запропоновані завдання для виконання.

Екологоосвітня робота має на меті підвищення екологічної свідомості і культури дітей, зокрема і через співпрацю із навчальними закладами. Ця діяльність популяризує серед широких верств населення природно-заповідну справу та допомагає вирішувати регіональні екологічні проблеми.

1 2 3 4 5 6 7