ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-07-02

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОДА ПАВЛА ЖЕБРІВСЬКОГО З 85-РІЧЧЯМ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Щиро вітаю з 85-річчям утворення Донецької області усіх, кому ця земля дала силу і наснагу, тих, хто народився на Донеччині, хто боронив свою рідну землю, і тих, хто звитяжно працює в ім’я процвітання майбутнього. 85 років – це майже епоха, в літописі якої було все – ентузіазм перших п’ятирічок, тяготи війни та повоєнної розрухи, самовіддана праця на відновлення Донеччини і прорив у лідери вугільної та металургійної промисловості.

Донеччина підходить до святкування свого Дня народження у надскладних умовах. Територія розділена лінією зіткнення, йде війна з проросійськими найманцями. Але Донеччина оновлюється – зростають нові будівлі, нарощують свій економічний потенціал підприємства, утворюються нові господарства з новітніми технологіями, будуються дороги та соціальні об’єкти.

Період кризи – це також період нових можливостей. Ми обрали шлях консолідації зусиль влади і громадськості. На зміну політичним гаслам має прийти фахова дискусія. Голос тих, хто кожного дня своєю працею демонструє справжній патріотизм, має бути почутим.

Бажаю вам щастя, здоров’я, злагоди і перемоги вашого незламного характеру та життєвої мудрості над усіма викликами та проблемами. Нехай результати вашої натхненної праці зміцнюють авторитет Донеччини та нашої Держави.

 

Голова Донецької облдержадміністрації,

керівник обласної військово-цивільної адміністрації

Павло Жебрівський

http://dn.gov.ua/pryvitannya-golovy-donetskoyi-oda-pavla-zhebrivskogo-z-85-richchyam-utvorennya-donetskoyi-oblasti/