ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-09-18

ПРИЄДНУЄМОСЬ ДО АКЦІЇ «ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ» ВІД ГО «LET’S DO IT, UKRAINE!»!  

«Всесвітній день прибирання» — всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку, активізації еколого-просвітницької діяльності, пропаганди роздільного збору вторсировини.

Акція в Україні стартує кожного року в один день і в один час, цього разу вона розпочнеться у суботу 21 вересня о 10.00.

«Let’s Do It, Ukraine!» — це частина міжнародного проекту   «Let’s Do It, World!», який об’єднав вже 158 країн для того щоб піклуватися про довкілля нашої планети. Всього Let’s do it, Ukraine налічує понад 780 000 активістів в усіх куточках нашої країни.

Пропонуємо мешканцям Донецької області, громадськості та працівникам органів місцевого самоврядування приєднатися до акції, організувати локації з прибирання у своєму рідному місті чи селищі.

Основна мета акції — сформувати національну культуру чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля в кожного громадянина нашої держави – від наймолодшого до найстаршого.

 

У м. Маріуполь акція вже організована в двох локаціях:

  • Лівобережний район, вул. Українського козацтва, орієнтир — спуск до моря;
  • Кальміуський район, вул. Карпінського, орієнтир пам’ятник Танк.

Організатори запрошують всіх бажаючих взяти участь у заході з 10:00 до 12:00 та поширити результати в соціальних мережах з хештегами #worldcleanupday2019 #wcd2019 #letsdoitukraine