ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-09-25

ПРО АВАРІЙНІ ЕКОЛОГІЧНІ СИТУАЦІЇ

25.09.2017 при проведенні щоденного моніторингу виникнення аварійних екологічних ситуацій на території Донецької області до департаменту надійшла наступна інформація:

Мангушська райдержадміністрація повідомила про займання  сухої  рослинності  за  межами  населених   пунктів с. Приазовське 0,5 га., за  межами  населеного пункту с. Широка Балка 4,5 га., с. Мелекіно орієнтованою загальною площею 2,0 га., у межах населеного пункту с. Огородне 3 га. за межами смт. Мангуш 1 га., за межами с. Покровське  3 га, у межах населеного пункту с. Агробаза 2,0 га., у межах населеного пункту с. Приазовське 2,0 га. Пожежі ліквідовані.

Маріупольська міська рада повідомила про займання сухої трави вздовж огорожі полігону ТПВ. Захоронення відходів вогнем не зачеплено. Відкритий вогонь ліквідовано, залишилось задимлення території. Силами пожежних загонів та комунальних служб міста продовжуються роботи до повного ліквідування пожежі.

Лиманська міська рада повідомила про спадах сухої трави на території м. Лиман, площею 0,5 га та у с. Ярова, площе. 1,5 га. Загоряння ліквідовані силами працівників держслужби надзвичайних ситуацій та КЗ “Лиманський центр безпеки громадян.”

Красноармійська райдержадміністрація повідомила про займання сухої трави у с. Котліно, площею 1га та с. Калинівка, площею 1га. Пожежі ліквідовані.

Шановні громадяни! На даний час на території  Донецької області спостерігається високий рівень пожежної небезпеки. Департамент закликає вас дотримуватись правил пожежної безпеки та бути вкрай відповідальними, ні в якому разі не випалювати залишки сухої рослинності!