ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2018-12-28

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ ЗАХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ

11 грудня 2018 року в Михайлівській сільській бібліотеці для учнів 2-го класу Михайлівського НВК відбувся екологічний урок «Природа-чарівнице, як тебе людям зберегти?». Одночасно проведено книжкову виставку на тему «В ім’я збереження землі», де були представлені художні твори письменників, виставку цікаво оформлено природними матеріалами. Під час заходу вчитель Друзякова Т.В. провела майстер-клас під назвою «Ялинка ХХІ». Діти робили ялинки з паперу, прикрашали їх різнокольоровими бусинами, сніжинками, зірочками. Кращою визнали ялинку учня 2-го класу Павлова Макара.    

Крім того,  18 грудня 2018 року у Горіхівську сільську бібліотеку на бесіду «Природі нашу любов і турботу» були запрошені учні 3-5 класів. Бесіда супроводжувалася оглядом літератури, що була представлена на виставці.

Також, активну участь у різноманітних заходах еколого-натуралістичного напрямку приймають педагоги та вихованці КНПЗ «Районна станція юних натуралістів» («РайСЮН»). Так, на початку грудня 2018 року учні Гродівської, Удачненської та Новотроїцької шкіл разом з вчителями здійснили 4-денну подорож «Екологічними стежками рідної України» до міста Дніпро. Екскурсійна програма «Дніпро – космічна столиця» реалізується за підтримки Донецької облдержадміністрації; метою програми є ознайомлення дітей з культурною та історичною спадщиною України, формування активної патріотичної позиції у захисті довкілля. Юні донеччани ознайомилися з Національним центром аерокосмічної освіти молоді імені О. М. Макарова, відвідали Парк ракет, познайомилися з експозиціями та діючими виставками Дніпропетровського національного історичного музею ім.Д.І.Яворницького та побували у  музеї АТО. Також здійснили екскурсію до парку імені Тараса Шевченка — візитної картки Дніпра, побували на Монастирському острові та мали можливість вивчити прісноводну фауну музею «Акваріум», в приміщенні Дніпровської Центральної міської бібліотеки здійснили віртуальну подорож екологічною стежкою природним заповідником «Дніпровсько-Орільський». Велике захоплення та незабутнє враження  викликали екскурсії на Етно-хутір «Козацька Січ» (в с. Галушкове) та Центр народного мистецтва «Петриківка».

7 грудня 2018 року педагоги та вихованці гуртків «РайСЮН» прийняли участь у районній конференції «Юннат – це назавжди», яка проходила в м. Покровськ, а  8 грудня 2018 року стали учасниками фестивалю «Люби і знай свій рідний край» в м. Покровськ, який підвів підсумки програми Донецької облдержадміністрації «Екологічними стежками рідної України».