ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-09-26

«ПРО ЩО РОЗПОВІЛА ПАПОРОТЬ» У НВК № 7

Люби природу не як символ87233805
Душі своєї,
Люби природу не для себе,
Люби для неї.
М. Рильський

Природа щедро обдарувала нашу планету, але вже сьогодні вона гине й благає нас про захист.

22 вересня 2017 року в НВК № 7 м. Добропілля з метою формування екологічної культури учнів, екологічних знань та мислення, сприяння формуванню знань про необхідність гармонійного співіснування людини та природи, відповідального ставлення до неї було проведено виховний захід «Про що розповіла папороть». Його учасниками стали наймолодші вихованці дитячого навчального закладу «Вербиченька» та учні 4-Б (класний керівник Арисмятова Л.М.), 6-Б (класний керівник Гусєва А.В.), 9-А (класний керівник Брящей О.Я.) класів.

На заході було презентовано книги Олени Бульбенко «Маленькими ніжками – заповідними доріжками» (для дітей 5-7 років) та «Про що розповіла папороть» (для дітей середнього шкільного віку), які подарувала школі гостя з Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації спеціаліст відділу регуляторної політики Балаклеєць Анжела Іванівна. З цих книжок діти можуть дізнатися багато цікавих фактів про Донецьку область, заповідники, історію, біологію, географію, фізику, екологію і т.п.

Адміністрація та весь педагогічний колектив НВК № 7 висловлює щиру подяку за подарунки та співпрацю Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

http://viddilosvitydmr.at.ua/news/pro_shho_rozpovila_paporot_u_nvk_7/2017-09-25-596