ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2021-01-26

ПРО СТВОРЕННЯ ЛІСОВИХ НАСАДЖЕНЬ НА ДОНЕЧЧИНІ У 2020 РОЦІ

За рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища згідно пропозицій органів місцевого самоврядування у 2020 році на території Дружківської міської ради створено 50 га лісових насаджень, Бахмутської – 30 га, Опитненської сільради Бахмутської ОТГ – 0,3 га.

Озеленення малопродуктивних та деградованих земель проводилося з метою збільшення рівня лісистості, поліпшення екологічного стану області, зменшення наслідків зміни клімату та з метою виконання «Регіональної програми «Ліси Донеччини» на 2018-2022 роки».

Наприклад, на території Дружківської громади, на землях які вже є непридатними для землеробства, висадили листяний ліс. Понад 200 тисяч молодих дерев висаджено спеціалістами ДП «Покровське лісове господарство». Посушлива погода восени 2020 року не дозволила вчасно висадити дерева, тому тільки в грудні настали сприятливі кліматичні умови і в стислий термін було висаджено найстійкіші породи дерев: 80 тисяч дубів, 80 тисяч акацій, 20 тисяч кленів і 20 тисяч ясенових саджанців.