ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-11-04

ПРО ЗАХОДИ З ЕКОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ У БАХМУТІ СОЛЕДАРІ ТА ЧАСІВ-ЯРІ

 Протягом вересня та жовтня у мм. Бахмут, Часів-Яр, Соледар були проведені наступні заходи з екологічної освіти:

03.09.2016 – вулицями міста Бахмут відбувся велоквест «Фортеця Бахмута»;

06.09.2016 – в Бахмутському парку культури та відпочинку проведено молодіжну акцію «Чисте місто», в ході якої було приведено в належний стан територію парку. В акції прийняли участь близько 370 чоловік (студенти вищих навчальних закладів міста I-IV рівнів акредитації та учні закладу професійно-технічної освіти).

07.09.2016 – в бібліотеці-філіалі №4 відбулося засідання клубу «Книголюб». Поетичний вечір «З джерел землі отчої»;

08.09.2016 – в бібліотеці-філіалі №2 відкрита галерея творчих робіт «Мій рідний край, моя земля квітуча»;

09.09.2016 – в бібліотеці-філіалі №5 пройшла краєзнавча година «Куди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землею».

Бахмутською школою-інтернат №1 проведено конкурс квіткових композицій «Хай сонце і квіти всміхаються дітям», класні години:  «Осінь – золота красуня», «Вчитися бачити красу», «Людина і природа», «Будь природі другом», «Подорож країною екологія» та трудовий десант «Прибирання пришкільних ділянок».

Учні Часовоярської школи №15 стали лауреатами конкурсу в номінації «Малюнок» та номінації «Дослідницькі роботи» обласного 10-го ювілейного конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» та учасниками ІІ Міжнародної  науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Студенти та молодь для майбутнього країни».

З метою збереження навколишнього середовища та утилізації відходів у Бахмутському навчально-виховному комплексі №11 проведено акцію «Принеси батарейку!» та до Дня визволення Бахмута від фашистських загарбників організовано прибирання навколо пам’ятників у Парку відпочинку.

Бахмутською школою №10 організовано виставку з природного матеріалу «Осінні візерунки» до свята мікрорайону.

Взяли участь в операції з прибирання території «Мій двір — моя турбота» учні Бахмутської школи №24.

Учні Бахмутської школи №5 провели осінню толоку «Зелене подвір’я» та стали учасниками Всеукраїнської еколого-натуралістичної дитячо-юнацької гри «Паросток».

06.10.2016 – в Бахмутському міському народному Домі відбулося свято мікрорайону «Рідна земле, колиско моя!».

07.10.2016 – в ЗОШ №11 учнями Школи мистецтв міста Бахмут проведено лекцію-концерт «Різні барви у природи».

17.10.2016 – в міській бібліотеці для дітей пройшов літературно-поетичний вернісаж «Осінь щедра, осінь золотава».

24.10.2016-30.10.2016 – в Бахмутському міському народному Домі проходить виставка малюнків зразкової дитячої студії образотворчого мистецтва «Колір» «Барви рідного міста».

Бахмутська школа №2 у жовтні долучилася до участі у волонтерському проекті «Батарейки, здавайтеся!».

Проведено екскурсії в природу під гаслом «Природа – наш рідний дім. Бережімо його!», акцію «Зелена школа – зелена планета» з залученням батьківської громади та запроваджено волонтерський проект «Батарейки, здавайтеся!» школою №7.

Для учнів Соледарської школи №13 проведено конкурс соціальних проектів серед учнів «Відновлення мого місця проживання».

Часовоярська школа №15 стала учасником екологічних конкурсів та акцій Всеукраїнського рівня: Всеукраїнська екологічна акція «Стоп сміття!»,  XV міжрегіональна науково-практична конференція «Ковиловий степ», заочний етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2016».

Рисунок2 Рисунок1 DSC_3213 DSC_3188 DSC_3133 DSC_3125 DSC_3122 1