ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-11-25

ПРО ЗАХОДИ З ЕКОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ, ЯКІ ВІДБУЛИСЬ У ПОКРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОТЯГОМ ЛИСТОПАДА 2016р

10 листопада 2016 року у Малинівському НВК Відділу освіти Покровської райдержадміністрації пройшов виховний захід «Виготовлення поробок з пластикових пляшок» для учнів 6-8 класів. На цьому заході діти виготовляли поробки з пластикових пляшок разом із вчителем Гребенюк В. С. Діти навчились виготовляти предмети для оформлення інтер’єру, тварин, вази та інше. Мета заходу – навчити дітей виготовляти різноманітні поробки власними руками із вже непотрібних речей, а також щоб вони змогли замислитися та зрозуміти, що деякі речі можна переробляти, давати їм друге життя і не засмічувати бездумно планету, на який ми живимо.
14 листопада у Срібненському НВК відбулась виховна година на тему «Подорож до країни Довкілля» для учнів 4 класів. Проводила вчитель Єрмоленко Світлана Іванівна. Діти з захопленням «подорожували» по станціям у країні Довкілля і на кожній станції виконувати певне завдання. Були проведені екологічні ігри, розгадували тематичні кросворди, діти малювали та робили поробки. Мета заходу – більш ознайомити дітей з планетою Земля, вмінню жити в гармонії з природою, розповісти про наслідки забруднення навколишнього середовища, негативний вплив людей на землю та шляхи вирішення цих проблем. Наприкінці заходу діти разом із вчителем склали пам’ятку «Як зберігти довкілля чистим».
Також в Срібненському НВК у рамках уроків природознавства під керівництвом вчителя Дудки Марини Олександрівни учнями 5 класів було виготовлено екологічний альбом «Опале листя: користь чи шкода», де діти спробували дослідити проблеми опалого листя. Діти намагались визначити чим же є опале листя для природи та людини — добром чи шкодою.

Подорож_до_краiни_Довкiлля_1 Подорож_до_краiни_Довкiлля Албоми_-_Опале_листя_корист__чи_шкода