ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2015-10-01

Реалізація проекту капітального ремонту зелених насаджень в місті Дружківка

На тФото1056ериторії м. Дружківка протягом декількох років реалізується проект капітального ремонту зелених насаджень. В результаті впровадження проекту у 2015 році, по вул. Леніна (від вул. Рибіна до вул. Купріянова) було проведено знесення старих аварійних дерев та проведена висадка мФото1054олодих саджанців сосен в кількості 200 шт.

Також для організації благоустрою міста, розширення зеленої зони та з метою увічнення безсмертного подвигу народу у Другій світовій війні, ушанування пам’яті полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини, та з нагоди 70-річчя Перемоги у Другій світовій війні рішенням № 193 від 15.04.2015 виконавчого комітету Дружківської міської ради створено сквер по вул. Петліна (район житлового будинку №7). Висаджено 200 дерев та 100 чагарників.

Взагалі метою проекту є збереження та розвиток ландшафтно-рекреаційних територій міста Дружківка, охорона та відтворення існуючих зелених насаджень, утримання їх у здоровому впорядкованому стані, збалансований розвиток зеленої зони та виконання нею екологічних, соціально-економічних функцій; розвиток інфраструктури відпочинку, оздоровлення.

У процесі реалізації Проекту протягом 2015-2016 років ще планується провести комплекс управлінських, економічних і правових заходів, направлених на розвиток, збереження, поновлення зелених насаджень створення інноваційних комплексів для дозвілля, розвиток традиційних та пошук нових форм відпочинку в умовах природного середовища.

DSC05415

Фото1049Фото1050