ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2016-05-26

ПРЕДСТАВНИКИ ДЕПАРТАМЕНТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У РОБОТІ ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОНГРЕСУ «ЕНЕРГО ВЕСНА 2016»

image-e01608477a8a330375cf4a8695048af146dfa2a2dfb2bb2f66b4f4a7db1a0e67-V26 травня  2016 року  за сприяння Міненерговугілля України,  підтримки Американської торговельної  палати в Україні, Європейської Бізнес Асоціації  та Асоціації газовидобувних компаній України в м. Києві відбувся Енергетичний конгрес «Енерго Весна 2016».

Енерго Весна — найбільш актуальний і впливовий захід з питань українського ринку традиційної, відновлюваної енергетики та енергоефективності. Це провідна платформа для діалогу влади і бізнесу, що об’єднує професіоналів з України та зарубіжжя.

До участі в заході були запрошені представники  державної сфери України, Єврокомісії, бізнесу,  виробники енергії з відновлювальних джерел, виробники енергоефективних матеріалів, представники енергоаудиту, енергоконсалтингу та міжнародних юридичних компаній, міжнародних фінансових інституцій та  фондів.

Донецька область теж не залишається на узбіччі сучасних процесів в енергетиці.  Представники департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації взяли участь у цьому заході з метою ознайомлення з сучасними екологічно безпечними технологіями виробництва енергії, налагодження зав’язків та співробітництва з у цій сфері.image-d0e36078637669b3dc2cf86f2bac8d57f7830a5222ebb4053e88a2c4b27d2959-V

У ході зустрічі було презентовано стратегію Міністерства енергетики та вугільної промисловості, бачення відомства щодо розвитку та оптимізації профільних галузей на найближчий період. Стратегію презентує глава відомства Ігор Степанович НАСАЛИК, після чого вона буде запропонована для обговорення представникам органів влади, громадськості та експертам, серед яких:

  • Олександр Домбровський, в.о. голови комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки;
  • Геннадій Зубко, віце-прем’єр-міністр України, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України;
  • Любомир Пелих, керівник проектів Bain&Company Україна;
  • Іван Плачков, президент Асоціації газодобувних компаній;
  • Андрій Коболєв, голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»;
  • Сергій Масличенко, старший менеджер Департаменту енергоефективності та зміни клімату ЄБРР;
  • Сергій Савчук, голова Держенергоефективності України;
  • Андрій Конеченков, голова правління УВЕА, віце-президент Всесвітньої вітроенергетичної асоціації.

В рамках конгресу відбулись дискусії з енергетичної стратегії України, про перспективи ринків нафти і газу, про можливості для альтернативної енергетики, про енергоефективність як шлях розвитку країни, а також професійний networking.