ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2019-03-29

ШАНОВНІ ДОНЕЧЧАНИ! ДОЛУЧАЙМСЯ ДО ГОДИНИ ЗЕМЛІ -2019

Департамент екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації підтримує Годину Землі -2019 та закликає всіх небайдужих донеччан долучитися до цієї важливої акції.

Година Землі — щорічна міжнародна подія, що започаткована WWF (World Wide Fund for Nature, Всесвітнім фондом природи) заохочує сотні мільйонів людей по всьому світу щось змінити у своєму житті заради Планети. Це екологічне свято не має конкретної дати і проводиться останньої або передостанньої суботи березня.

Цього року хвиля Години Землі прокотиться світом 30 березня 2019 року.

Для того, щоб внести персональний внесок у справу збереження «здоров’я» земної кулі з 20:30 до 21:30 вимкніть світло і електроприлади на 1 годину.

Символом акції колись була цифра 60 що позначає кількість хвилин колективного дбайливого ставлення до природи. Зараз до цифр додався знак «+», що говорить про те, що крім 1 години в році кожен може щодня вносити вклад у збереження екології планети.

Якщо все населення планети буде дбайливо ставитися до природи, то, можливо, людство перестане настільки стрімко псувати екологічний стан Землі.