ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2017-02-09

СЛОВЯНСЬКІМ  ДОШКІЛЬНЯТАМ РОЗПОВІЛИ ПРО ЛІС ВЗИМКУ

Изображение_037Комунальний заклад  «Дошкільний навчальний заклад (ясла – сад ) № 20 «Теремок» Слов`янської міської ради Донецької області вже четвертий рік поспіль працює над проблемою  еколого – валеологічного виховання дошкільників.  Під керівництвом завідувача Артюхіной Ірини Олексіївни та при методичному супроводі вихователя — методиста Пєтухової Наталі Володимирівни, було створено профільну групу, де вихователі Приваліхіна Альона Анатоліївна та Шахова Анастасія Михайлівна  виховують у дітей цілісне ставлення до природного довкілля та самих себе, усвідомлення дітьми важливості бережливого, дбайливо підходу до навколишнього світу — формують  у них екологічно-доцільну поведінку. Формування здатності захоплюватися красою, відчувати себе невід’ємною частиною природи, оберігати та раціонально використовувати природні ресурси — це взаємозалежні нерозривні складові екологічного виховання.

Протягом року дошкільнята з захопленням грають, спостерігають та працюють на квітнику та городі,  приймають участь у конкурсах, які проводяться на території міста, а нещодавно створили колективну аплікацію з тканини та мушлі «Золоті рибки Сіверського Донця», за яку отримали нагороду Слов‘янської міської ради.DSC03797_(1)

Спеціаліст департаменту екології та природних ресурсів взяла участь у проведенні заняття «Чарівний ліс взимку» у старшій групі. В ході заняття діточки дізнались як правильно поводитись взимку у лісі, порозгадували загадки про лісових мешканців.

На згадку від департаменту малята отримали календарі з зображенням мальовничої природи Донеччини та буклети «Їх охороняє Червона книга України. Птахи, рослини, тварини», які, сподіваємось, зацікавлять юних природознавців.

DSC03837 Изображение_038