ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2020-05-29

ТРАВНЕВІ ЕКОЛОГІЧНІ ЗАХОДИ НА ТЕРИТОРІЇ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ

Протягом травня 2020 року на території Бахмутського району відбулись заходи екологічної спрямованості.

До дня екологічної освіти, який відзначається 12 травня, вихованці гуртка «Лікарські рослини» Донецького обласного еколого — натуралістичного центру (керівник Морозова Р. С.), який працює на базі Часовоярської ЗОШ І-ІІІ ступенів №15,  дистанційно взяли участь в обласній природоохоронній акції «Проліска» та склали соціальний відеоролик. Було проведено творчу роботу з побудови ментальної карти «Основні види забруднення  довкілля в Україні», у якій відтворено вплив катастрофи на різні сфери людської діяльності. Зручним у використанні  став сервер Learning Apps, за допомогою якого учні беруть участь в екологічних вікторинах, проводять роботу з QR-кодами, грають в інтерактивні екологічні ігри, розв’язують кросворди.

Для узагальнення та систематизації отриманих знань і великої кількості накопиченого матеріалу було опановано формування інтерактивних плакатів на платформі Padlet.

Цікавими та різноманітними були заходи в Миронівській ЗОШ №1: Біологічна вікторина  для учнів 5-6 класів «Природа навколо нас», Біологічний турнір «Гра для допитливих» для учнів 7 класу. Учні 1-4 класів змагалися у конкурсі малюнків «Зоологічний калейдоскоп».

Віртуальну подорож з декоративними  квітковими  рослинами  здійснили учні Миронівської ЗОШ № 2. Улюблена квіткова рослина, чудова квіткова рослина стала для школярів нагодою, щоб показати своє відношення, свою любов, своє ставлення до живої природи, красивого довкілля.

22 травня світова спільнота відзначає Міжнародний день біологічного різноманіття. З цієї нагоди у навчальних закладах району було проведено низку заходів: перегляд відеофільмів, створення презентаційних матеріалів, віртуальні екскурсії екологічними стежками України, спостереження за природою своєї місцевості, віртуальні виставки природоохоронних  матеріалів, виготовлення гербарію лікарських рослин своєї місцевості та опис природних експонатів, конкурси, біовікторини.