ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2015-09-28

Триває модернізація Курахівської ТЕС

В рамках проекту реконструкції енергоблоку № 9, на підприємстві ВП «Курахівська ТЕС» ТОВ «ДТЕК Східенерго», закінчилася реконструкція турбіни, котлоагрегату, генератора, блочного силового трансформатора та електрообладнання.

На енергоблоці №9 встановлений новий електрофільтр для скорочення емісії твердих частинок в атмосферу майже в 40 разів — до відповідності вимогам європейської Директиви 2001/80/ЄС. Контроль викидів на оновленому блоці буде вестися за допомогою сучасної системи безперервного моніторингу вихідних газів (ЅО2, СО2, Noх, тверді частинки). На енергоблоці також встановлена сучасна автоматизована система управління. Це звело до мінімуму вплив людського фактора на процеси управління, підвищило надійність і термін служби устаткування, якість його експлуатації. Реконструкція продовжила термін експлуатації обладнання енергоблоку на 15 років та зробила роботу обладнання більш економічною.

На даний час на Курахівській ТЕС модернізовано вже п’ять з семи блоків. Загальна потужність Курахівської ТЕС зросла до 1527 МВт.