ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата : 2021-11-25

У БАХМУТІ ПЛАНУЄТЬСЯ СТВОРЕННЯ НОВОГО ВИРОБНИЧО-СЕРВІСНОГО КОМПЛЕКСУ ГРУПОЮ КОМПАНІЙ «БУДШЛЯХМАШ»

З метою забезпечення регіону якісною технікою українського виробництва, за ініціативою голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка, в місті Бахмут групою компаній «Будшляхмаш» планується створення нового виробничо-сервісного комплексу, головним завданням якого є організація виробництва та сервісного обслуговування комунальної та дорожньої техніки.

На українському ринку одним з лідерів по виробництву комунальної та дорожньої техніки є торгівельний дім «Будшляхмаш». Компанія впроваджує свою діяльність з 1994 року, має на сьогодні декілька виробничих майданчиків, а також розгалужену мережу дилерів та дистриб’юторів.

Новий сервісний центр буде укомплектований всім необхідним технічним та діагностичним обладнанням, професійними інструментами. Завдяки цьому роботи будь-якої складності проводитимуться швидко та максимально ефективно. Відкриття центру дозволить створити близько 40 нових робочих місць, збільшити надходження податків до бюджету регіону, покращити якість надання комунальних послуг і як наслідок поліпшити екологічний стан області.

https://dn.gov.ua/news/kompleks-virobnictva-ta-servisnogo-obslugovuvannya-komunalnoyi-ta-dorozhnoyi-tehniki-bude-stvoreno-na-donechchini